7 сесія 7 скликання

Дата: 20.03.2018 15:45

Порядок денний 7 сесії 7 скликання

1. Про укладання договору оренди нежитлового приміщення з ПАТ «Укрпошта».

Інформує Кулик М.Л., сільський голова

1. Про внесення змін до рішення № 24 від 22.12.2017 року 3 сесії 7 скликання «Про сільський бюджет Іванівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік»

Інформує Цал-Цалко Г.С., начальник фінвідділу

1. Про безоплатне прийняття майна(майнових прав) у комунальну власність Іванівської сільської об’єднаної територіальної громади (у особі Іванівської сільської ради) зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Калинівського району Вінницької області.

Інформує Баранська В.В., секретар

1. Про затвердження конкурсного проекту «Новій школі - енергоефективні технології» та участь у ХV обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад 2018 року.

Інформує Бербега М.М., керівник проекту

1. Про затвердження конкурсного проекту «Освітлення вулиці Руданського в селі Слобідка» та участь у ХV обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад 2018 року.

Інформує Бербега М.М., керівник проекту

1. Про затвердження конкурсного проекту «Світла дорога «Від замку до замку» та участь у ХV обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад 2018 року.

Інформує Бербега М.М., керівник проекту

1. Про затвердження конкурсного проекту «Система роздільного збору побутових відходів в селі Іванів» та участь у ХV обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад 2018 року.

Інформує Бербега М.М., керівник проекту

1. Про затвердження конкурсного проекту «Живий паркан – лінія здоров’я» та участь у ХV обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад 2018 року.

Інформує Бербега М.М., керівник проекту

1. Про затвердження конкурсного проекту «Тепла школа – гарні оцінки » та участь у ХV обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад 2018 року.

Інформує Бербега М.М., керівник проекту

1. Про прийняття у комунальну власність громади нежитлової будівлі Гущинецького ССТ.

Інформує Баранська В.В., секретар

1. Про надання дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва стадіону в с.Слобідка.

Інформує Степанюк Л.В., землевпорядник

1.  Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки на аукціон по вулиці Івана Франка в с.Іванів.

Інформує Степанюк Л.В., землевпорядник

1. Розгляд заяв по земельних питаннях.