Історія КП "ДОБРОБУТ"

Дата: 30.05.2018 12:52

Одним з перших кроків призначеного директора Олександра Ярошенка було вивезення техніки, що належала раніше Іванівському КП «Добробут». Вона зберігалась на майданчику, де здійснює свою підприємницьку діяльність Онофрійчук М.В. Трактори, причепи, автомобілі були відбуксовані, завантажені краном та перевезені автопричепами до гаража ФГ «Янівське». Техніка там буде ремонтуватись. На 4 червня призначена ревізія основних засобів бувшого комунгоспу, про результати якої громада буде проінформована.

Історична довідка: сільське комунальне підприємство «Добробут» Іванівської сільської ради було засновано 10 жовтня 2001 року. Ліквідовано 20 вересня 2007 року рішенням 8 сесії 5 скликання.

Ангар та контрольно-технічний пункт був проданий в 2009 році за 47,6 тис.грн. підприємцю А.Поліщуку. Натомість в с.Гущинці і до сьогодні функціонує КП «Сервіс», яке стало зараз спільним для новоутвореної об’єднаної громади. В планах його розширення та модернізація.