Капітальний ремонт вул.Незалежності с.Гущинці

Дата: 01.06.2018 12:38

Число "один" — чоловіче число. Це лідерство, амбіції, активність, досягнення цілей. Асоціюється з Сонцем, з потужним енергетичним потоком, початком чогось нового, позитивного.

В передвиборчій компанії голова об’єднаної територіальної громади Михайло Кулик обіцяв направити свою роботу на покращення добробуту всіх жителів ОТГ.

Отже 1 червня 2018 року в с.Гущинці Іванівської сільської ОТГ розпочинаються капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.Незалежності (бувша Радянська) довжиною 672м.п. шириною 4,5м, який передбачає вирівнювання профілю основи, улаштування щебеневої основи та улаштування асфальтобетонного покриття.

Вартість цього проекту становить майже 1млн.494тис.грн. З них майже 1млн.306тис.грн. – кошти субвенції на розвиток інфраструктури, яку надала держава громаді в якості заохочення процесу створення ОТГ та майже 188тис.грн – кошти бюджету сільської ради.

Даний проект має реалізуватись до кінця цього року.