Три проекти Іванівської ОТГ здобули перемогу у 15 обласному конкурсі розвитку територіальних громад!

Дата: 07.06.2018 15:44

Протягом березня місяця робоча група у складі сільського голови Михайло Кулик , заступника сільського голови Ігоря Ланового, спеціаліста сільської ради Микола Бербега та залученого експерта, односельчанки Анастасія Ланова (Anastasia Lanova) працювали над розробкою 6 проектів для участі у 15 обласному конкурсі. Це максимальна кількість проектів, яку можна було подавати для участі конкурсі від громади.

4 червня Конкурсна рада на чолі з головою Вінницької обласної Ради Анатолієм Олійником підбила підсумки та визначила переможців Конкурсу.

?Проектами-переможцями від Іванівської ОТГ стали 3 проекти:
1. Проект «Новій школі енергоефективні технології» передбачає комплекс енергоефективних заходів у Гущинецькій ЗОШ І-ІІІ ст.. (встановлення металопластикових вікон, утеплення стелі);
2. Проект «Живий паркан – лінія здоров’я» передбачає озеленення периметру спорткомплексу у с. Іванів за адресою вул.Свинаря 9в, який зараз перебуває на стадії будівництва.
3. Проект «Система роздільного збору побутових відходів Іванівської ОТГ» є першою фазою впровадження системи роздільного збору побутових відходів
у Іванівській ОТГ для мешканців с. Іванів (будівництво майданчиків для роздільного збору сміття).

Всього завдяки перемозі у конкурсі на розвиток Іванівської ОТГ буде додатково залучено 356 648,17 грн. Також партнери проектів Фермерське господарство «Янівське» на чолі із Олександором Куликом задекларували готовність співфінансувати проекти на загальну суму 60тис. грн., Громадська організація «Громада і право» під керівництвом голови Ігоря Ланового - 3800 грн.

Дякуємо за плідну роботу у розробці якісних проектів робочій групі та за підтримку партнерам проектів!

Детальна інформація та презентація проектів відбудеться згодом після старту їх реалізації.