Чергове продовженням епопеї капітального ремонту доріг в НАШІЙ ОТГ.

Дата: 04.07.2018 11:13

2 липня розпочато капітальний ремонт вул.Л.Українки в с.Слобідка. Проектом передбачено капітальний ремонт дорожнього покриття довжиною 654м.п. шириною 4,5м, вирівнювання профілю основи, улаштування щебеневої основи та улаштування асфальтобетонного покриття.
Вартість цього проекту становить майже 1млн.496тис.грн.  З них майже 1млн.306тис.грн. – кошти субвенції на розвиток інфраструктури, яку надала держава громаді в якості заохочення процесу створення ОТГ та майже 190тис.грн – кошти бюджету сільської ради.

Іншу частину ремонту, а це майже 40% від вартості всього проекту фінансує фермерське господарство «Янівське» (директор Ю.Кулик). Громада вдячна за приклад зразкового соціального партнерства. Надіємося, що він стане показовим для інших господарюючих суб’єктів, які використовують дорожнє покриття на території сіл громади.