10 липня нашу громаду відвідав з візитом Дієцезіяльний Єпископ Кам’янець-Подільської Дієцезії римо-католицької церкви Леон Дубравський.

Дата: 10.07.2018 14:45

Він відбувся в рамках підготовки рішення обласної ради про передачу в комунальну власність Іванівській сільській раді частини приміщень бувшого римо-католицького костелу та монастиря. Високу духовну особу запросив до громади Салецький Ігор Олександрович, начальник управління у справах національностей та релігій Вінницької ОДА. В ході спілкування з представниками місцевої влади було попередньо знайдено оптимальне рішення, щодо ефективного використання архітектурної історичної спадщини. Сторони домовилися про продовження діалогу 20 липня у м.Вінниці. Також владика зустрівся із групою польської та української молоді, яка займалась прибиранням римо-католицького цвинтаря у с.Іванів. Він подякував волонтерам за їхню працю. Молоді люди протягом двох днів приводили до ладу цвинтарну площу. Це вже друга така акція волонтерів, яких очолює Олена Андріївна Гаврилюк (ГО «КОНФЕДЕРАЦІЯ ПОЛЯКІВ ПОДІЛЛЯ - ХХІ СТОЛІТТЯ») у нашій громаді.