Реалізація проекту «Нова українська школа» в громаді.

Дата: 17.07.2018 11:19

З цього року стартує ключова реформа Міністерства освіти і науки «Нова українська школа». Головна мета створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті. В першу чергу ця реформа стосується тих дітей, які в цьому році вперше переступлять поріг школи. Нова українська школа – це школа, до якої приємно ходити учням і вона має відповідати певним критеріям. Тому новообраний голова Михайло Кулик разом з працівниками сільської ради зробили аналіз всіх шкіл громади і визначили, що корпус № 2 Іванівської ЗОШ (в народі - Постолівська школа) найбільше потребує капітального ремонту. І вже в червні розпочались роботи. Зразу було демонтовано старий шиферний дах (який протікав) разом із кроквами, стелю, стару підлогу. На сьогоднішній день ведуться роботи з утеплення фасаду приміщення, ремонтується дах, де встановлено нові крокви, зроблено гідробар’єр і буде накрито металочерепицею. Знизу стеля монтується з плити OSB. Підлога поки-що залита бетоном. В подальшому підлогу виконають з керамічної протиковзкої плитки. Стіни мають бути вирівненні за допомогою гіпсокартонних плит, замінено електропроводку та освітлення з використанням сучасних енергозберігаючих LED світильників. Ці роботи обійдуться бюджету сільської ради близько 1,5млн.грн. і мають буди завершені до початку навчального року.