ВИСАДКА «ПРЕС-ДЕСАНТУ» В ІВАНІВСЬКІЙ ОТГ

Дата: 03.08.2018 10:26

2 серпня Іванівську ОТГ за сприяння Вінницького Центру Розвитку Місцевого Самоврядування відвідали журналісти та знімальні групи телеканалів, інтернет- та друкованих видань Вінниччини. Сільський голова розповів про проведену роботу за період перебування на посаді. В рамках заходу було відвідано об’єкти соціально-культурної сфери та ряд промислових підприємств громади. А саме: спортивно-відпочинковий майданчик в с.Іванів, «Постолівську школу», сучасний свинокомплекс ФГ «Янівське». Заступник сільського голови Ігор Лановий, ознайомив з проектом створення історико-архітектурного простору на території Іванівської ОТГ «Іванів та Гущинці – історія тисячоліть». Також було відвідано старостинський округ с.Гущинці, де ВО старости села Михайло Довгалюк розповів про позитивні зрушення, які сталися в селі після створення ОТГ. Також було відвідано Гущинецьку школу та дорогу, яку заасфальтували за кошти субвенції на розвиток інфраструктури, яку надала держава громаді в якості заохочення процесу створення ОТГ.

СЛІДКУЄМО ЗА НОВИНАМИ.