Вітаємо усю нашу громаду із черговим важливим кроком до комплексного та гармонійного розвитку!

Дата: 03.08.2018 14:30

01 серпня 2018 року відбулася історична подія для нашої Іванівської ОТГ - усі загальноосвітні заклади на території громади отримано у спільну комунальну власність Іванівської сільської ради. Підписання Акту відбулося у присутності представників Іванівської сільської ради на чолі із сільським головою Михайло Куликом та представників Відділу освіти Калинівської районної державної адміністрації на чолі із начальником Сергієм Ференцем.

У відповідному документі йдеться про передачу із спільної комунальної власності Відділу освіти Калинівської РДА у спільну комунальну власність Іванівської сільської ради наступних закладів:

• ЗОШ І-ІІІ ст. с. Гущинці;
  • ЗОШ І-ІІІ ст. с. Іванів;
  • ЗОШ І-ІІ ст. с. Слобідка.