ГУЩИНЦЯМ - 550!!!

Дата: 05.10.2018 11:09

В архівних документах у 1468 році Гущинці згадуються, коли великий київський князь Семен Олелькович надав у вічне володіння село житомирському наміснику Скіпору. Дочка намісника — Марія Семенівна Скіпорівна, будучи другою дружиною Остафія Романовича Горностая, внесла це село як посаг в дім чоловіка.

Тому 30 вересня на майдані села відбулось святкування з нагоди 550-річчя з часу першої документальної згадки про Гущинці.

В рамках свята відбувся концерт за участі талановитої молоді та творчих колективів сіл Гущинці та Іванів. Також були представлена виставка виробів майстрині народного декоративного мистецтва Довгалюк Ірини та майстрів з лозоплетіння сім’ї Ігушевих.

Під час свята сільським головою Михайлом Куликом було нагороджено цінними подарунками сімейну пару, яка найдовше перебуває в шлюбі (63 роки) Цимбалюк Бориса Романовича та Людмилу Юріївну, найстаршу мешканку села (1924р.н.) Цимбалюк Ганну, багатодітні родини Білозороць (60 років у шлюбі, 6 дітей), Кісер та Лукіянченко (по 6 дітей до 18 років), майстриню по випіканню короваїв Яцюк Ніну Захарівну, іменинників, які народилися у день свята, господиню найохайнішої садиби Крот Тетяну Павлівну, автора книги про село Стасюка Анатолія Миколайовича, майстриню народного декоративного мистецтва Довгалюк Ірину,  майстрів з лозоплетіння сім’ю Ігушевих, майстра з фотозйомки Деркача Олександра.

Вели свято Довгалюк Михайло та Довгалюк Наталя.

ВІТАЄМО ВСІХ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ З ВИЗНАЧНОЮ ДАТОЮ ТА БАЖАЄМО ПОДАЛЬШОГО ПОЗИТИВНОГО ІСТОРИЧНОГО РОЗВИТКУ!!!