Іванівська ОТГ на святі Руданського в Калинівці

Дата: 14.01.2019 09:53

13 січня в Калинівці проходило святкування 185 річниці з дня народження нашого земляка, славетного українського письменника та гумориста Степана Руданського.
Вперше в історії свята у ньому взяв участь глава держави - Президент України П.Порошенко. Він привітав гостей з Новим роком і Різдвом Христовим, колядував та щедрував разом з творчими колективами.
Також гостями свята були народні депутати України П.Юрчишин та О.Порошенко та голова Вінницької обласної державної адміністрації В.Коровій.
Іванівська ОТГ була представлена оновленою світлицею в гумористичному стилі "Ковбасно-винний департамент". Гості могли подивитись та придбати вироби майстрів з лозоплетіння Ігушевих та гончаря Коваля Леоніда (Гущинці), Марія Кривогуб (Іванів) частувала смачними пирогами. Столи у світлиці ломились від українських народних страв, які приготували майстрині з Іванова, Гущинець, Слобідки та Кам’яногірки. Всіх охочих у "Залі заснідань" ковбасно-винного депаратменту частували запашною «Янівською ковбасою» та іншими стравами.
Святковий настрій гостям дарував аматорський колектив «Янівчанка».
Фото з Президентом П.Порошенком буде теплою згадкою на довгі роки про святкування в Калинівці.