Сільський голова Михайло Кулик - переможець обласного конкурсу "Людина року 2018" в номінації "Самоврядовець року"

Дата: 13.02.2019 13:53

Вчора (12 лютого) у Вінниці відбулась церемонія нагородження переможців конкурсу «Людина року 2018». Тридцять чотири особи отримали відзнаки за перемогу у різних номінаціях. Серед п’яти номінантів «Самоврядець року» був і сільський голова Іванівської ОТГ Михайло Кулик, який і отримав цю номінацію.

Колектив Іванівської сільської ради привітав Михайла Кулика з отриманим визнанням та перемогою.

У відповідь, Михайло Кулик зазначив, що отримана перемога не тільки його власна, а це досягнення громади та колективу сільської ради в цілому. Він подякував всім за підтримку його роботи на посаді сільського голови Іванівської ОТГ та висловив надію на підтримку в подальшому.