Покращенням якості дорожнього покриття сіл громади та безпека дорожнього руху

Дата: 20.06.2019 15:43

У 2018 році завдяки консолідованому фінансуванню з різних рівнів бюджетів та спонсорської допомоги у громаді проведено капітальний ремонт з асфальтуванням дорожнього покриття загальною протяжністю 4300м.

Вже в цьому 2019 році проведено ямковий ремонт дорожнього покриття вулиць с.Іванів та с.Гущинці струменевим методом, встановлено 7 сучасних автобусних зупинки в селах громади, оновлено організацію дорожнього руху та встановлено 170 дорожніх знаків в усіх населених пунктах громади, проведено капітальний ремонт з асфальтуванням 1300м дорожнього покриття вул.Руданського с.Слобідка та 614м вул.Незалежності с.Гущинці.

Крім цього незабаром розпочнуться роботи капітального ремонту з асфальтуванням 677м дорожнього покриття вул.Лялі Ратушної с.Іванів.

Сільський голова Михайло Кулик та апарат Іванівської сільської ради систематично працюють над покращенням якості дорожнього покриття сіл громади та безпекою дорожнього руху.