21 серпня Іванівську ОТГ відвідали представники фінансових підрозділів ОТГ Волинської та Рівненської областей!

Дата: 21.08.2019 21:58

Навчальний візит «Організація фінансового менеджменту в ОТГ" відбувся за організації Програми ULEAD з Європою/ULEAD with EuropeВінницького Центру розвитку місцевого самоврядування та експертного супроводу радниці ВЦРМС з місцевих фінансів Інни Святної.

Сільський голова Михайло Кулик та представники Іванівської сільської ради зустріли гостей в с.Гущинці, де було презентовано два будівельних майданчики:

• спортивно-відпочинковий майданчик, відкриття якого анонсовано 14 жовтня - християнське свято Покрова Пресвятої Богородиці, День захисника України та День українського козацтва;
  • нова амбулаторія, де роботи вже на стадії завершення, залишилось облаштувати прилеглу територію та підключити електропостачання.

Після цього делегація відвідала ще три будівельних майданчики Іванівської ОТГ:

• 2-й корпус ЗОШ І-ІІІст. с.Іванів, де будується футбольне поле з штучним покриттям та спортивно-атлетичним сектором;
  • ЗОШ І-ІІст. с.Слобідка, де зараз добудовується частина приміщення дошкільного навчального закладу;
  • 3-й корпус ЗОШ І-ІІІст. с.Іванів, де проходить капітальний ремонт будівлі за стандартами Нової української школи.

По завершенню візиту гості відвідали спортивно-відпочинкове містечко с.Іванів. В актовій залі Іванівської сільської ради сільський голова Михайло Кулик поділився секретами успіху та  відбулось обговорення результатів.

В гостей склалось позитивне враження про Іванівську ОТГ, про що свідчать відгуки під час обговорення та оперативні дописи членів делегації в соціальній мережі ФБ.

Сільського голову Михайла Кулика та делегацію Іванівської сільської ради було запрошено також відвідати громади Волині та Рівненщини.