У с.Іванів відбувся виїзний прийом лікарів-спеціалістів Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І.Пирогова.

Дата: 26.02.2020 08:41

22 лютого 120 пацієнтів Іванівської ОТГ звернулися за консультаціями до хірурга, кадіоголога та офтальмолога. Щоб оглянути таку велику кількість бажаючих мешканців с.Іванів та с.Слобідки навіть довелося продовжити прийом лікарів ще на 2 години від запланованого часу.

«Мені дуже приємно, що така ініціатива виявилася дуже актуальною та корисною для мешканців громади. Ми будемо шукати можливості, щоб організуємо ще такі подібні виїзди лікарів і до інших населених пунктів громади» - підсумував ініціатор та організатор заходу, лікар-хірург Ілля Гуменчук.

Мешканці Іванівської об’єднаної територіальної громади та особисто сільський голова Михайло Кулик висловлюють слова щирої подяки нашому односельчанину Іллі Гуменчуку за таку ініціативу, директору комунального неприбуткового підприємства «Вінницька обласна клінічна лікарня ім. М. І. Пирогова» Олександру Жупанову за сприяння у організації та усім лікарям, які у свій вихідний день у тісній співпраці із сімейними лікарями Іванівської амбулаторії ЗПСМ надавали консультації місцевим мешканцям!