Фестивалю «Іванівські вихідні» бути!

Дата: 26.02.2020 17:50

25 лютого у с. Іванів відбулася перша розширена зустріч організаторів та партнерів майбутнього фестивалю «Іванівські вихідні». Учасники зустрічі обговорили план підготовки та відвідали місце проведення заходу – історичну «замкову набережну» поруч із Костелом непорочного зачаття Діви Марії та монастирем у с.Іванів.

Головні підсумки – фестиваль відбудеться 6-8 червня 2020 року, а програма заходу включатиме концертну програму, розважальні і змістовні локації та події, всеукраїнські гравійні велоперегони та ралі на ретровелесипедах у рамках уже відомого нам проекту Le Voyage Vintage, а також багато інших несподіванок.

Іванівська ОТГ висловлює щиро подяку ініціаторам ідеї та організаторам фестивалю – власнику Компанії «Спортивні та культурні Ініціативи» та земляку Сергію Харчуку, менеджерці проектів Катерині Дідковській, голові ГО «Вінниця мобільна» Олександру Царевському та представнику ГО «Федерація велосипедного спорту Вінницької області» Константину Пастернаку, а також організаторам – Управління культури і мистецтв Вінницької ОДА в особі начальниці Ольги Дернової та Громадській раді при Вінницькій обласній Раді в особі голови Наталії Морозової.