СтопВірус

Дата: 27.03.2020 21:28

У п’ятницю, 27 березня відбулась важлива подія для жителів Калинівського району та Іванівської ОТГ. Спецфондом «СтопВірус», створеним за ініціативою Володимира Гройсмана для протидії епідемії і надання допомоги у Вінницькій області було передано 15 тисяч медичних масок, 150 респіраторів та 150 експрес-тестів на коронавірус Калинівській районній лікарні. Частина цих засобів були передані до медичного центру Іванівської ОТГ. Передачу медичних засобів здійснював координатор спецфонду по Калинівському району та Іванівській ОТГ Ілля Гуменчук. Він зазначив, що в цей складний для країни час не побажали залишатись осторонь та об’єднались навколо Спецфонду «СтопВірус» свідомі громадяни, волонтери, влада та представники бізнесу. Адже лише разом ми здатні зупинити поширення даного захворювання.

- Я, як лікар, добре розумію важливість захисту медпрацівників, які першими стикаються з небезпекою в умовах епідемії, фонд «СтопВірус» направив Калинівським медикам засоби захисту, а також «швидкі» тести для виявлення коронавірусу. Нагадуємо, що експрес-тести на коронавірус проводяться в Україні лікарями у разі необхідності. Пам’ятайте - МОЗ закликає громадян при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково телефонувати своєму сімейному лікарю. Бережіть себе та залишайтеся вдома. Самоізоляція - найкращий спосіб убезпечити себе від інфікування.