Рекомендуємо ДНЗ "Гущинецьке ВПУ"

Дата: 14.05.2020 16:57
Кількість переглядів: 2058

Фото без описуВ селі Гущинці Іванівської ОТГ веде освітню діяльність одне з кращих професійно-технічних навчальних закладів сільськогосподарського напрямку не тільки Вінниччини, а й всієї України.

Саме в ДНЗ «Гущинецьке ВПУ» у свій час отримали першу професійну освіту сільський голова Іванівської сільської ради МИХАЙЛО КУЛИК та староста Гущинецького старостинського округу МИХАЙЛО ДОВГАЛЮК.

Проаналізувавши анкети колективу Іванівської сільської ради, виявилось, що більше половини або навчались тієї чи іншої професії, або працювали раніше саме в Гущинецькому училищі. Тому було вирішено підтримати Державний навчальний заклад «Гущинецьке вище професійне училище» та порекомендувати цьогорічним випускникам загально-освітніх навчальних закладів для продовження навчання та отримання першої професії.

Подробиці Ви можете дізнатися за посиланням https://www.facebook.com/profile.php?id=100021851754312&fref=search&__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARDCFyM5aoyLLCX7KuD6l6PuJ4DPw1-0yPBtaaSe0ViEUlrP6jeBv5jMXw4RXKS2THE6rzi6iCZ9-h2y або за тел. 096-764-12-59