Триває дія "Програми розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва"

Дата: 18.05.2020 12:19

Повідомляємо про те, що у 2020 році триває дія «Програми розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2016-2020 роки» (затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11.02.2016р. № 40, зі змінами, внесеними рішенням 43 сесії 7 скликання від 16.04.2020 № 943) щодо надання фізичним особам часткового відшкодування витрат за закуплену установку індивідуального доїння або (та) холодильну установку для зберігання і охолодження молока (ларі).

Документи від фізичних осіб будуть прийматися по завершенню карантинних заходів.

Перелік документів та умови отримання часткового відшкодування витрат за закуплені фізичними особами установку індивідуального доїння або (та) холодильну установку для зберігання і охолодження молока додається у фото.