«Ця пісня про вічне: батьків, дітей та рідний дім», - Іванівська ОТГ презентує творчу композицію «О мій Янів»!

Дата: 29.05.2020 15:05

Щороку 30 травня громади сіл Іванів, Пиків та міста Калинівка поминають своїх співгромадян – євреїв, які були знищені нацистами у 1942 році.

В ці поминальні дні творча група Іванівської ОТГ презентує власний варіант відомої єврейської пісні «Белц, Майн штетеле Белц». Вона виконується вперше українською мовою. Творчо перероблена пісня отримала назву «О мій Янів».

Мистецький проект присвячується багатовіковій спільній історії українців та євреїв, що мешкали в  містечку Янів.

Висловлюємо щиру подяку  Олександру Ярошенко, Ігорю Лановому, Олегу Чорногузу, Гнату Меренкову, Миколі Бербезі, Віктору Томчуку, Анастасії Швець, Дарії Моклюк, Володимиру Гуменчуку, Валентину Вінницькому, Олександру Деркачу, Анастасії Лановій.

Дякуємо усім мешканцям Іванівської об’єднаної територіальної громади, що поділилися для відео світлинами з своїх сімейних архівів.