У Іванівській ОТГ збільшується протяжність доріг, які мають асфальтоване покриття

Дата: 11.06.2020 10:41

Через Іванівську ОТГ проходить ділянка автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-02-23-02 «Петриківці-Колибабинці-Уладівка-Іванів», яка мала досить неякісне бруківочне покриття.

Але за попередні 2 роки при консолідованому фінансуванні з різних джерел вже відремонтовано 2,3 км цієї дороги в с.Слобідка. Таким чином від братської могили воїнів-визволителів с.Іванів через усе село Слобідка і до межі Літинського району дорога вже заасфальтована.

Вчора, 10 червня, розпочалися роботи з облаштування основи ще однієї ділянки, яка пролягає по вул.Соборна с.Іванів. Незабаром буде відремонтовано ще 620м цієї дороги. Для цього з бюджету Іванівської сільської ради та Служби місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області виділено по 1млн.грн.

Щоб збільшити протяжність ділянки, яка підлягає ремонту, техніку для вивезення відсіву надали "Калинівська філія "ПрАТ ЗЕРНОПРОДУКТ МХП" (регіональний директор Броварник С.В.) та ФГ «ЯНІВСЬКЕ» (співзасновники Кулик О.Л. та Кулик Ю.Л.).

Завдяки таким крокам незабаром вся дорога «Петриківці-Колибабинці-Уладівка-Іванів» повністю матиме асфальтоване якісне дорожнє покриття.

ДЯКУЄМО КЕРІВНИКАМ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ ГРОМАДИ, ЯКІ ДОЛУЧАЮТЬСЯ ДО ДОБРОЇ СПРАВИ!