Фестиваль «Іванівські вихідні-2020» завершився.

Дата: 28.07.2020 16:17

COVID-19 в подію вніс певні корективи, але гравійна гонка «Курна дорога в Янів» та ралі на ретровелосипедах «Le Voyage Vintage» відбулись.

У першому заході взяли участь 70 професійних спортсменів з різних куточків України. В програмі гонок відбулось два заїзди – 70км та 140км. Кожен з спортсменів обирав дистанцію сам відповідно рівня своєї підготовки.

Маршрут проліг через ліс до Кам’яногірки, звідти учасники виїжджали на асфальт і прямували до Матяшівки та Уладівки, а далі асфальт закінчувався і починалася «курна дорога» - Журавне, Колибабинці, Кривошиї, Шепіївка, Уладово- Люлинецька селекційна станція, Яблуневе, Жигалівка і фініш у Іванові.

Наступного дня відбулась ще одна велоподія – заїзд на ретро-велосипедах з дотриманням ретро дрес-коду «Le Voyage Vintage», в якій взяли участь 24 гостей та 55 чоловік з Іванова та сусідніх сіл.

Учасники «Le Voyage Vintage» проїхали за маршрутом Іванів, Гущинці, Матяшівка, Уладівка, Слобідка, Іванів , подолали тридцять кілометрів. Найстаршою учасницею стала Бадрак Людмила Степанівна, яка дотрималась вінтажного дрес-коду та достойна проїхала всю дистанцію. З дистанції зійшов тільки один учасник по причині пошкодження велосипеда.

Також дякуємо всім організаторам та учасникам.

Чекаємо ще більшу кількість шанувальників велоспорту в наступному році...

(В статті використанні фото Калинівка City)