Заява про наміри

Дата: 05.11.2020 15:07

Інвестор (замовник): Іванівська сільська рада.

Поштова адреса: 22432, Вінницька область, Калинівський район, с.Іванів, вул.. Свинаря , 17.

Місце знаходження майданчика будівництва: Вінницька область, Калинівський район, с.Іванів, вул.. Гагаріна.

Характеристика діяльності: нове будівництво мосту.

Технічні та технологічні дані: довжина мосту - 72 м, загальна ширина мосту – 9,4 м, ширина смуги руху – 4,5 м, кількість смуг – 1. Тип мосту – залізобетонний.  Габарити мосту – Г- 5,5+2х1,25.

Соціально-економічна необхідність проектованої діяльності у відповідності  до рішень органів місцевого самоврядування.

Потреба в ресурсах при будівництві та експлуатації:

• сировинних – природний бутовий камінь, щебінь, бетон, залізобетон;
  • енергетичних (паливо, електроенергія, тепло) – у відповідності до проектних рішень;
  • водних – для виконання робіт при будівництві мосту під час будівництва.
  • трудових – у відповідності до проекту – на період будівництва забезпечується підрядною організацією.

Транспортне забезпечення (при будівництві і експлуатації): при будівництві забезпечується підрядною організацією, відповідно до проекту, при експлуатації – замовником.

Екологічні та інші обмеження планової діяльності: дотримання Водного кодексу України, що регламентує виконання робіт на водних об’єктах України, екологічні, санітарно-гігієнічні, протипожежні, містобудівні й територіальні обмеження згідно чинних нормативних документів.

Необхідна еколого-інженерна підготовка території: зняття рослинного ґрунту в місцях улаштування підходів до мосту під час будівництва.

Можливі впливи проектованої діяльності (при будівництві та експлуатації) на навколишнє середовище і види впливів на:

• екологічне середовище – не передбачаються;
  • повітряне середовище  –  не передбачаються;
  • мікроклімат –  не передбачаються;
  • водне середовище –  не передбачаються;
  • грунт – не передбачаються;
  • рослинний і тваринний світ –  не передбачаються;
  • навколишнє соціальне середовище – ліквідація небезпеки підтоплення;
  • навколишнє техногенне середовище – обмежене використання земель.

Відходи виробництва і можливість їх повторного використання, утилізація, знешкодження чи безпечного поховання: утилізація побутових відходів на період будівництва покладена на будівельну організацію. Будівельне сміття і відходи будівельного виробництва ( щебінь від розбирання покриття буд майданчика, уламки залізобетону) вивозяться в спеціально відведене для цього місце. Спалювати сміття категорично забороняється.

Обсяг виконання ОВНС згідно ДБН А.2.2-1-2003.

Участь громадськості: ознайомитись з матеріалами проекту та подати пропозиції можна за адресою: 22432, Вінницька область, Калинівський район, с.Іванів, вул.Свинаря,17. Тел.: 3-73-71, 3-73-94 з 9-00 до 12-00 щоденно, крім вихідних.