ЗАЯВА ПРО ЕКОЛОГІЧНІ НАСЛІДКИ

Дата: 18.11.2020 14:41

Іванівська сільська рада повідомляє, що планується Нове будівництво мосту через річку Південний Буг по вул.. Гагаріна в с.Іванів Калинівського району  Вінницької області.

Заплановані діяльність здійснюється з метою покращення транспортного та пішохідного сполучення с. Іванів із навколишніми селами та покращення місцевого ландшафту.

Можливі впливи проектної діяльності (при будівництві і експлуатації) на навколишнє середовище і види впливів:

•  клімат і мікроклімат – вплив відсутній;
  • повітряне середовище - вплив під час будівництва;
  • водне середовище - вплив опосередкований;
  • грунт - вплив опосередкований на період будівництва;
  • рослинний і тваринний світ, заповідні об’єкти - вплив відсутній;
  • навколишнє соціальне середовище – опосередкований на період будівництва;
  • навколишнє техногенне середовище - вплив відсутній.

Після реалізації планової діяльності залишкові впливи на навколишнє середовище відсутні.

Для забезпечення нормативного стану навколишнього середовища замовник зобов’язується здійснювати реалізацію проектних рішень, згідно з нормами та правилами охорони навколишнього середовища та вимогами екологічної безпеки на всіх етапах будівництва та експлуатації об’єкта.

З метою інформування громадськості будо опубліковано заяву про наміри проведення Нового будівництва мосту через р. Південний Буг в газеті Прапор Перемоги (№45 від 05.11.2020 року)

Замовник                                                                               Виконавець

Іванівська сільська рада                                                                ПП «Ресфедер»