ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!!!

Дата: 27.11.2020 12:24

З 25 листопада по 10 грудня 2020 року на території області та держави в цілому проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», метою якої є привернення уваги громадськості до актуальних питань для українського суспільства - подолання домашнього насильства, підвищення рівня обізнаності населення із зазначеного питання, активізації партнерського руху органів державної влади, закладів, установ та організацій різних форм власності щодо викорінення домашнього насильства, формування свідомості всіх верств населення стосовно нетерпимого ставлення до насильства. Вказана акція приурочена до Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства стосовно жінок.

Працівники поліції звертаються до громадян України, яким відомі будь-які факти вчинення домашнього насильства негайно повідомляти до поліції, за телефоном «102», або ж до Калинівського ВП ГУПП у Вінницькій області за №тел. 2-14-33 (телефон чергової частини).