Іванівська територіальна громада
Вінницька область, Хмільницький район

ПрАТ «Зернопродукт МХП» спільно з БФ «МХП-Громаді» виділив 178 920грн.

Дата: 21.12.2020 10:31

При будівництві спортивно-відпочинкового майданчика с. Гущинці через брак коштів покриття зони дитячого майданчика та спортивно-атлетичного сектору було виготовлено з піску. Таке покриття травмо-небезепечне, антисанітарне, неестетичне, має абразивні властивості, що псує лакофарбове покриття ігрових та спортивних елементів.

Для усунення цього недоліку ПрАТ «Зернопродукт МХП» спільно з БФ «МХП-Громаді» виділив 178 920 грн для придбання 284 м2 теракотової, помаранчевої і зеленої гумової плитки. Покриття вже доставлено і підрядники приступили до його монтажу.

Дякуємо «Зернопродукту МХП» і БФ «МХП-Громаді» за участь у соціально-економічному і культурному розвитку Іванівської громади. Попереду нас чекають ще багато спільних справ.