ТРИВАЄ НАБІР УЧАСНИКІВ ДО СКЛАДУ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ІВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 12.03.2021 11:53

Шановна молодь!

Запрошуємо вас долучитися та стати членами Молодіжної ради Іванівської сільської ради. Всі бажаючі віком від 14 до 35 років, які є громадянами України і проживають на території Іванівської ТГ мають можливість стати членом Молодіжної Ради.

Молодіжна радаце інструмент молодіжного “голосу”, який дає можливість почути молодих людей. Це консультативно-дорадчий орган, який утворюється при органах місцевого самоврядування із представників молоді для консультування, розробки та реалізації молодіжної політики на місцях.

СЬОГОДНІ МОЛОДІЖНА РАДА ЦЕ:

• Свідома та активна молодь.

• Освітній майданчик для розвитку демократії.

• Соціальний ліфт для молодих та активних.

• Оцінка реальної ситуації в молодіжному середовищі.

• Нові, перспективні ідеї для розвитку нашої громади

• Середовище для розвитку молоді.

Що потрібно, щоб подати заявку?

1. Заповнити онлайн-анкету  до 31 березня 2021 року. (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdaoLNha53slQAt29C71Zzvy8o7w7hrlF-BXUXm-MU7b57NkQ/viewform)

2. Заповнити пакет документів і передати у паперовому вигляді  у відділ освіти, культури, молоді та спорту Іванівської сільської ради до 05 квітня 2021 року за адресою вул. Свинаря 17, с. Іванів, +380682215019 – Огородник Лілія Вікторівна.

Пакет документів буде надіслано на вашу  електронну адресу після онлайн реєстрації.