До участі в конкурсі Вінницької обласної ради «Комфортні громади» Іванівська сільська рада розробила та подала три проекти…

Дата: 25.03.2021 16:12

• «Територія дитячого щастя. Капітальний ремонт елементів благоустрою ДНЗ «Теремок» по вул.Шевченка, 35А с.Гущинці»;
  • «Територія щасливого дитинства. Облаштування дитячо-спортивного майданчика у с.Кам’яногірка»;
  • «Облаштування футбольного поля зі штучним покриттям на території КЗ НВК ЗОШ І-ІІІст. – дошкільний заклад с.Шепіївка».

Загальний бюджет кожного з проектів – більше 700тис.грн. В разі перемоги на реалізацію кожного проекту-переможця з фонду обласного Конкурсу залучиться біля 350тис.грн. За умовами Конкурсу претендувати на перемогу можуть не більше двох проектів від громади.

Постійними партнерами реалізації проектів виступають ФГ «Янівське» та ГО «Громада і право». Також до реалізації проекту «Територія дитячого щастя. Капітальний ремонт елементів благоустрою ДНЗ «Теремок» по вул.Шевченка, 35А с.Гущинці» в якості партнерів долучилася Хмільницька районна рада.