Іванівська територіальна громада
Вінницька область, Хмільницький район

15 квітня 2021 року наш земляк, видатний український письменник Олег Федорович Чорногуз відсвяткував свій 85-річний ювілей…

Дата: 16.04.2021 11:04
Кількість переглядів: 1958

В цей день в актовій залі Іванівської сільської ради відбулися урочисті заходи. Олегу Чорногузу сільський голова Михайло Кулик вручив відзнаку Почесного громадянина Іванівської територіальної громади за №3. Також ювіляру подарували дарунки. Зокрема від М.Кулика та І.Ланового – «Мистецький щит», від І.Ланового – гумористичну статуетку «Сниводського карася». Гості з Вінниці презентували О.Чорногузу картини та книжки. Завершив урочистий захід святковий концерт-дарунок від місцевої самодіяльності.

В цей день також на території Іванівської амбулаторії ЗПСМ зусиллями ПрАТ «Зернопродукт МХП» закладено пам’ятну яблуневу алею «Олег і Ліда». Вона присвячена ювілейній даті – 85-річчю О.Чорногуза.