Дата: 23.04.2021 13:27

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ НА ТЕМУ:

«План модернізації  та оптимізації  мережі закладів освіти Іванівської сільської територіальної громади на 2021-2022 роки» (https://ivaniv-gromada.gov.ua/docs/675024/) щодо cередньої загальноосвітньої школи с.Уладівка І ст.; НВК с.Шепіївка І-ІІ ст.; НВК с.Жигалівка І-ІІ ст.; ЗОШ І-ІІІст. №1 Пиків та ЗОШ І-ІІІ ст. с.Пиків відповідно до Розпорядження Іванівського сільського голови № 38 від 22.04.2021 року., громадське слухання відбудуться в   актовій залі Іванівської сільської ради 07.05.2021 року о10.00 год.

Запрошуємо усіх бажаючих членів Іванівської територіальної громади взяти участь у обговоренні питання   щодо реорганізації cередньої загальноосвітньої школи с.Уладівка І ст.; НВК с.Шепіївка І-ІІст.; НВК с.Жигалівка І-ІІст.; ЗОШІ-ІІІст. №1 Пиків та ЗОШ І-ІІІ ст. с. Пиків.

Форма подання письмових пропозицій та зауважень до проектів нормативно-правових актів, що виносяться на громадське обговорення

ПІБ особи, що бере участь в громадському обговоренні або назва ІГС, якщо пропозиції надаються колективно від ІГС

ІГС, який представляє особа, та її посада в ІГС

(якщо відповідні пропозиції не є колективними; заповнення цієї графи не є обов’язковим)