Іванівська територіальна громада знов отримала перемогу в обласному конкурсі "Комфортні громади"

Дата: 13.05.2021 16:13

На сайті Вінницької обласної ради оприлюднено результати конкурсу Вінницької обласної Ради «Комфортні громади» (https://vinrada.gov.ua/ekspertna-rada-ogolosila-peremozhciv-konkursu-vinnickoi-oblasnoi-radi-komfortni-gromadi.htm).

Одним із переможців Конкурсу визнано проект «Територія дитячого щастя. Капітальний ремонт елементів благоустрою ДНЗ «Теремок» по вул.Шевченка, 35А с.Гущинці Калинівського району Вінницької області».

Бюджетом проекту передбачено 890тис.468грн. Фінансування фонду Конкурсу: 350тис.грн.; бюджету Учасника Конкурсу: 465тис.768грн.; організацій-партнерів: 74тис.700грн.

Партнерами проекту знов виступають фермерське господарство «Янівське» (засновники Кулик Олександр та Кулик Юрій), громадська організація «Громада і право» (член правління Анастасія Ланова) та вперше в цьому році Хмільницька районна рада (голова Хмільницької районної ради Юрій Слабчук).

Вже замовлено проектно-кошторисну документацію і невдовзі вона буде виготовлена. Після проведення тендерної процедури буде визначено підрядника виконання робіт.

Проектом передбачено облаштування спортивного майданчика з штучним покриттям розміром 8х16м, 4 огороджених ігрових зон для різних вікових груп дітей, 4 тіньових альтанок, алей та майданчика біля будівлі садочку з бруківки, лавок та зелених зон.

СПОДІВАЄМОСЬ, ЩО 1 ВЕРЕСНЯ 2021 РОКУ ПОВНОЦІННО ВІДНОВИТЬ СВОЮ РОБОТУ ДНЗ «ТЕРЕМОК» С.ГУЩИНЦІ І ДІТИ ЗНОВ ЗМОЖУТЬ ОТРИМУВАТИ ПОСЛУГИ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ.