Реалізацію проекту «Територія дитячого щастя. Капітальний ремонт елементів благоустрою ДНЗ «Теремок» по вул.Шевченка, 35А с.Гущинці Вінницької області» РОЗПОЧАТО!!!

Дата: 01.07.2021 10:10

Станом на 1 липня 2021 року облаштовано з бруківки алеї та майданчик перед будівлею дитячого садка загальною площею більше 400м2. Фінансування самої бруківки, бордюрів та робіт з їх монтажу взяли на себе приватні підприємці Кулик Олександр та Кулик Юрій з Іванова. Дякуємо братам Куликам за постійну підтримку проектів, що реалізуються в громаді!

Попередньо заходами проекту передбачено облаштування огородженого спортивного майданчика з штучним покриттям розміром 8х16м, монтаж огорожі 4 ігрових зон для різних вікових груп дітей, 4 тіньових альтанок, алей та майданчика біля будівлі садочку з бруківки, чотирьох лавок. Тендерну процедуру буде оголошено після того, як область підтвердить призначення коштів в сумі 350тис.грн., які виграні в Конкурсі Вінницької обласної Ради «Комфортні громади».

Для залучення спонсорських коштів у відділі освіти, культури, молоді та спорту Іванівської сільської ради відкрито благодійний рахунок, куди всі бажаючі можуть перерахувати кошти.

Дякуємо БО «БФ МХП-Громаді», ПП Череватовій Олені, керівнику ФГ «Крона» Кроту Олегу, які вже перерахували на благодійний рахунок певні кошти! Невдовзі за них буде закуплено ігрове обладнання ігрових зон дитячого майданчика (гойдалки, каруселі, гірки, пісочниці).

Окремо дякуємо ТОВ «Термінус» (керівник Сушко Іван Володимирович)! Вони безкоштовно надали 30 дверей для облаштування будівлі дитячого садка.

PS. Всім, хто бажає долучитися до фінансування закупівлі ігрового обладнання ігрових зон дитячого майданчика вказуємо реквізити благодійного рахунку: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Іванівської сільської ради Хмільницького району Вінницької області, р/р UA 6382 0172 0314 2810 0230 1103 241, банк УКДСУ у Калинівському районі, ЄДРПОУ 44128509.

В призначені платежу обов’язково необхідно вказати: «Для закупівлі ігрового обладнання дитячого майданчика ДНЗ «Теремок» с.Гущинці».

ЩЕ РАЗ ДЯКУЄМО ВСІМ ЗА ПІДТРИМКУ ДАННОГО ПРОЕКТУ!!!