УВАГА! КОНКУРС!

Дата: 13.07.2021 08:42
Кількість переглядів: 1999

Шановні жителі Іванівської сільської територіальної громади, Іванівська сільська рада оголошує конкурс в номінаціях «Краще об’єднання співвласників багатоквартирних будинків», «Краща садиба» відповідно до Положення затвердженого рішенням №211/18 11 сесії 8 скликання Іванівської сільської ради від 02 липня 2021 року «Про щорічний конкурс на кращий благоустрій багатоквартирних будинків та будинків приватного сектору Іванівської сільської ради»

Порядок та умови проведення огляду-конкурсу

1. Конкурс проводиться в два етапи:

I етап - збір конкурсних матеріалів - з 15 липня по 10 серпня;

II етап - оцінка благоустрою об'єктів, підведення підсумків - з 10 по 22 серпня.

1. Заявки на участь у Конкурсі мають право подавати:
  • в номінації «Краще об’єднання співвласників багатоквартирних будинків» - голови об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, депутати сільської ради відповідних виборчих округів;
  • в номінації «Краща садиби» - власники домоволодінь, депутати сільської ради відповідних виборчих округів.
    1. Бажаючі взяти участь в Конкурсі до 10 серпня подають заявки до апарату сільської ради та її виконавчих органів на ім’я голови конкурсної комісії у письмовій формі довільного змісту із зазначенням:

юридичної адреси об'єкта, що висувається на участь у конкурсі;

прізвища, ім'я, по батькові заявника;

назви номінації;

контактних телефонів.

До заявки додаються фото- чи відеоматеріали на будь-якому носії (фотопапери, в цифровому форматі на СD-дисках, флеш-картах тощо), що засвідчують високий рівень естетичного вигляду будинку та території навколо нього.

1. Номінації визначаються за такими критеріями:

«Краще об’єднання співвласників багатоквартирних будинків»:

• систематичне проведення зборів жителів і виконання їх рішень, участь мешканців в роботах з благоустрою і озеленення прибудинкових територій, підтриманні чистоти і порядку в під’їздах, будинку, ремонті і збереженні спортивних, дитячих майданчиків, (до 10 балів)
  • охайність вигляду фасадів будинку та наявність номерного знаку і таблиці з назвою вулиці на будинку (до 10 балів);
  • наявність діючого освітлення біля входів у під’їзди, на сходових клітинах (до 10 балів);
  • санітарний стан під’їздів (до 10 балів);
  • наявність та утримання місць відпочинку, лавок (до 10 балів);
  • наявність і утримання в чистоті урн для сміття (до 10 балів);
  • озеленення двору, наявність клумб, газонів і інших насаджень та їх утримання (до 10 балів).

Максимально можлива кількість набраних балів – 80.

«Краща садиба»:

• охайність вигляду фасаду будинку і двору садиби, оригінальність оформлення садиби (до 10 балів);
  • стан під’їзду до будинку, замощення тротуарів та внутрішньодворових проїздів (до 10 балів);
  • наявність номерного знаку і таблички з назвою вулиці на будинку (до 10 балів);
  • наявність зелених насаджень, квітників (клумби, рабатки, кронування дерев) (до 10 балів);
  • стан і якість огорожі вздовж вулиці (до 10 балів);
  • благоустрій прилеглої до присадибної ділянки території вулиці або тротуару (відсутність бур’янів, опалого листя, будівельного сміття, вчасне скошування трави) (до 10 балів);
  • наявність договору із спеціалізованим підприємством на вивезення твердих побутових відходів (до 10 балів);
  • утримання домашніх тварин в належному санітарному стані, домашньої птиці у закритому вольєрі, собак на прив'язі або у вольєрі (до 10 балів);

Максимально можлива кількість набраних балів – 80.