Про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території населених пунктів Іванівської сільської ТГ

Дата: 10.09.2021 10:10

1. Організатор конкурсу:
1.1. Найменування: Виконавчий комітет
Іванівської сільської ради.

1.2. Юридична адреса: 22432, Вінницька область, Хмільницький район, с. Іванів,  вул.. Свинаря,17, тел. (04333)3-73-71.

2. Підстава для проведення конкурсу:
Рішення  Іванівської сільської ради   «Про оголошення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території населених пунктів  Іванівської сільської ради» від 11 квітня 2019 року № 277.

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами проведення конкурсу:

3.1. Перелік послуг: послуги зі збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Іванівської сільської ради .
4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

- наявність матеріально-технічної бази;

- вартість надання послуг;

- досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;

- наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів

Місце надання послуг: с.Іванів, с. Гущинці, с. Кам’яногірка, с. Слобідка, с. Жигалівка, с. Байківка, с. Грушківці, с. Пиків, с. Шепіївка, с. Уладівка, с. Іванопіль, с. Матяшівка, с. Майдан-Бобрик, с. Пиківська Слобідка. Видалення твердих побутових відходів  здійснюється на 7 сміттєзвалищ, які знаходяться за межами населених пунктів. Збирання ТПВ проводиться безконтейнерним методом.

6. Умови подання конкурсних пропозицій

6.1. Способи подання конкурсних пропозицій: конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.

6.2. Місце подання конкурсних пропозицій – Вінницька область, Хмільницький район, с.Іванів,  вул.. Свинаря,17, Іванівська сільська рада, виконавчий відділ.

6.3. Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: 02.10.2021 року  до 17 год. 00 хв.

7. Проведення конкурсу: відбудеться о 14:00 04 жовтня 2021 року за адресою
  Вінницька область, Хмільницький район, с. Іванів, вул. Свинаря,17, Іванівська сільська рада, актовий зал.

Додаткова інформація щодо конкурсної документації за телефоном:     (04333) 3-73-71