Відновлення роботи ДНЗ "Теремок" с.Гущинці наближається...

Дата: 27.09.2021 10:23

Суботній ранок 25 вересня розпочався з приємної новини - перевізник доставив обладнання ігрового майданчика ДНЗ «Теремок» з підприємства-виробника в Гущинці. Для розвантаження фури швидко зібралась чимала кількість мешканців села і за годину робота була зроблена.

Вже цього тижня підрядники розпочнуть монтажні роботи.

Нагадуємо, що частина обладнання (4 тіньові альтанки, секції огорожі, лавки, урни та синтетична трава спортивного майданчика) закуплена  завдяки спільному фінансуванню (350тис.грн. – з фонду Конкурсу, 40тис.грн. – співфінансування Хмільницької районної ради та 117тис.122грн. – бюджет Іванівської сільської ради) завдяки проекту-переможцю «Територія дитячого щастя. Капітальний ремонт елементів благоустрою ДНЗ «Теремок» по вул.Шевченка, 35А с.Гущинці Хмільницького району Вінницької області» Конкурсу Вінницької обласної Ради «Комфортні громади». Фінансування доставки та монтажних робіт ігрового обладнання у сумі 58тис.грн. здійснить Іванівська сільська рада. Облаштування основи майданчика, придбання та монтаж бруківки вже здійснено і спільно профінансовано Іванівською сільською радою та ФГ «ЯНІВСЬКЕ» (співзасновники Кулик Олександр та Кулик Юрій). Загальний бюджет цього проекту 890тис.469грн.

Інша частина обладнання ігрового майданчика (каруселі– 2 шт, гойдалки-балансири - 4 шт, гірка– 1 шт, різні гойдалки на пружині - 4шт.) на суму 125тис.грн. закуплена завдяки благодійним коштам (80тис.грн. - БО «БФ МХП-Громаді», 40тис.грн. - ПП Череватова Олена, 5тис.грн. - ФГ «Крона» (керівник Крот Олег).

Ремонтні роботи будівлі дитячого садка на стадії завершення.

Разом з тим, працівники КП «СЕРВІС», Гущинецького старостинського округу, працівники дитячого садка та батьки дітей бетонують основу нового паркану навколо території дитячого садка. Невдовзі тут з’явиться новий різнокольоровий паркан.

Дякуємо всім, хто допомагає пришвидшити відновлення роботи ДНЗ «Теремок» с.Гущинці!

Сподіваємось, що зовсім скоро тут буде знов лунати сміх дошкільнят!