Розпочато капітальний ремонт ще одного навчального корпусу ЗОШ І-ІІІст. с.Іванів

Дата: 02.11.2021 09:30

У вересні 2021 року кошти залишків освітньої субвенції, що сформована завдяки оптимальній мережі освітніх закладів громади станом на кінець 2020 року, спрямовано на капітальний ремонт будівлі навчального корпусу №1 загальноосвітньої школи І-ІІІст. с.Іванів, в якому навчаються 292 учні старших класів. Для цього виділено 5438975грн. Ремонтні роботи розпочалися з демонтажу даху. В цьому році проєктом передбачено капітальний ремонт дерев’яних конструкцій даху та монтаж покрівлі з металочерепиці, зовнішнє оздоблення та утеплення фасадів, димоходів, піддашків, вогнезахист дерев’яних конструкцій покрівлі, оновлення водостоків, капітальний ремонт системи опалення в навчальному закладі з заміною радіаторів та труб, тощо. Наразі проводяться роботи з капітального ремонту даху будівлі школи та модернізації системи опалення.

В наступних роках заплановано виконати перепланування та сучасний капітальний ремонт всіх навчальних приміщень, їдальні, коридорів та внутрішніх вбиральнь.