Проект-переможець «Територія дитячого щастя. Капітальний ремонт елементів благоустрою ДНЗ «Теремок» по вул.Шевченка, 35А с.Гущинці Хмільницького району Вінницької області» Конкурсу Вінницької обласної Ради «Комфортні громади» ЗАВЕРШЕНО...

Дата: 10.11.2021 09:57
Кількість переглядів: 2094

Вже облаштовано всі алеї та майданчик перед будівлею дитячого садка з бруківки, змонтовано все ігрове обладнання, спортивний майданчик із штучним покриттям, огорожу чотирьох ігрових майданчиків для різних груп дітей, лавочки та урни.

Також встановлено додаткове ігрове обладнання, яке вдалось придбати завдяки додатково залученим коштам.

За кошти екологічного податку бюджету Іванівської сільської ради придбано і висаджено на території дитячого садка зелені насадження.

Капітальний ремонт будівлі дитячого садка також завершено. Залишились незначні роботи (встановити витяжну вентиляцію, придбати деяке кухонне обладнання, доробити огорожу та ворота, розставити меблі і, елементарно, повитирати пил, навести порядок в будівля садка та на прилеглій території.

Крім підрядників, до робіт постійно долучаються працівники сільської ради, Гущинецького старостинського округу, батьки та інші родичі дітей, які невдовзі підуть до Гущинецького дитячого садка.

ВСІМ ДЯКУЄМО, ХТО НАБЛИЖАЄ ЦЕЙ ДЕНЬ!