Ноутбук кожному вчителю

Дата: 22.12.2021 15:08

В рамках національного проєкту «Ноутбук кожному вчителю» від Міністерства освіти і науки України та Міністерства цифрової трансформації України до обласних державних адміністрацій та шкіл в 11 областях вже доставлено 20 тисяч комп’ютерів. Сьогодні і Іванівська територіальна громада отримала 72 ноутбуки. Ми дякуємо за цю можливість Президенту України - Зеленському Володимиру Олександровичу, народному депутату України - Борзовій Ірині Наумівні та голові Вінницької облдержадміністрації - Борзову Сергію Сергійовичу.

Технічні характеристики отриманої техніки відповідають вимогам Типового переліку комп'ютерного обладнання для закладів дошкільної, загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти. Середня вартість одного ноутбука складає 19365грн.

Невдовзі отримані ноутбуки буде передано навчальним закладам Іванівської громади.