Сьогодні, 31 січня, в обласному молодіжному центрі «Квадрат» громади Хмільницького району презентували проєкти конкурсу обласної Ради «Комфортні громади» на 2021-2022 роки.

Дата: 01.02.2022 14:29

Проект «Безпечне й комфортне навчання дитини – майбутнє нашої країни. (Облаштування мультифункціонального поля зі штучним покриттям для гри у міні-футбол або волейбол та вуличного тренажерно-атлетичного майданчика на території 1-го корпусу ЗОШ І-ІІІст. с.Пиків) представляв начальник відділу економічного розвитку, комунальної власності, ЖКГ та благоустрою Іванівської сільської ради Бербега Микола Миколайович. Нагадуємо, що автор та керівник проекту – вчитель історії Семенець Віталій Володимирович. Загальний бюджет проекту – 1 650 028,50грн., кошти фонду Конкурсу – 500 000грн., кошти бюджету Іванівської сільської ради – 851 116,50грн., консолідовані кошти партнерів – 298 912грн. Партнери проекту – ПСП «Поділля-агро» (керівник В.М.Семененко), СТОВ «Маяк» (голова В.В.Кірічук), ГО «Жигалівський добробут» (голова М.А. Онищенко) та колектив школи.

Другий проект «Сучасний спортивний майданчик – щасливе і здорове дитинство. (Облаштування мультифункціонального поля зі штучним покриттям для гри у міні-футбол або волейбол та вуличного тренажерно-атлетичного майданчика на території НВК ЗОШ І-ІІст.-ДНЗ с.Грушківці) представляла автор та керівник проекту – директор Колісник Раїса Василівна. Загальний бюджет проекту – 1 579 155,01грн., кошти фонду Конкурсу – 500 000грн., кошти бюджету Іванівської сільської ради – 736 055,01грн., консолідовані кошти партнерів – 343 100грн. Партнери проекту – ТОВ «ГРАНПОСТАЧ Україна» (керівник І.В. Костирка), ТОВ «Калинівський агрохім» (голова правління І.І.Цьома) та колектив школи.

Тож, в разі перемоги до бюджету Іванівської сільської ради додатково вдасться залучити 1млн.грн. і створити локації для занять спортом школярів та молоді Пиківського та Байківського старостинських округів.

Тому тісно тримаємо кулаки і сподіваємось на максимальний результат!!!