Відділом організації пожежно-профілактичних заході» та ЗЦЗ Хмільницького РУ ГУ ДСНС України у Вінницькій області 06 квітня 2022 року було ініційовано проведення відпрацювання населеного пункту с.Шепіївка, Іванівської сільської територіальної громади

Дата: 07.04.2022 14:46

У відпрацюванні приймали участь 5 співробітників відділу організації пожежно-профілактичних заходів та ЗЦЗ Хмільницького РУ ГУ ДСНС України у Вінницькій області, 1 чоловік з активу села.

Під час відпрацювання здійснено подвірний обхід 94 домогосподарств мешканців с. Шепіївка, проінструктовано 117 осіб, серед яких 16 господарств де мешкають громадяни похилого віку та багатодітні сім’ї. При обходах проводились інструктажі щодо попередження виникнення пожеж в екосистемах та заборону спалювання сухої рослинності, роздано листівки на дану тематику в кількості 200 шт. Також мешканців проінформовано щодо безпеки при виявленні вибухових пристроїв та підозрілих предметів, розповсюджено 200 листівок відповідної теми.