Вчора придбано, сьогодні вже випробувано. Результат – ВІДМІННО!!!

Дата: 10.08.2022 15:28

9 серпня придбано подрібнювач гілок АРПАЛ АМ-200ТР-К, який є найбільш потужним подрібнювачем гілок в модельному ряді і здатний переробити гілки, стебла невеликих дерев і відходи деревообробки товщиною до 200мм, в залежності від вологості і породи деревини. На виході з подрібнювача виходять шматки дров, які є оптимальним паливом для використання в піролізних і твердопаливних котлах.

Це стало можливим завдяки спільнокошту, до якого кожен працівник всіх бюджетних установ громади перерахував свій одноденний заробіток.

Придбання даного агрегату значно покращить тепло-енергонезалежність бюджетних установ громади та зробить заготівлю твердого палива (дров) ефективнішою та продуктивнішою.