Громадське обговорення щодо перейменування вулиці Поштова в селі Іванів на вулицю Олега Чорногуза

Дата: 25.11.2022 13:02

Повідомлення.

Іванівська сільська рада проводить громадське обговорення щодо перейменування вулиці Поштова в селі Іванів на вулицю Олега Чорногуза, заслуженого діяча мистецтв, видатного письменника- сатирика, гумориста, поета, публіциста, який мешкав на цій вулиці та помер 08.10.2022 року.

Пропозиція щодо перейменування вулиці внесена Народним депутатом України Петром Юрчишиним на підставі клопотання мешканців району.

Обговорення буде проходити у формі електронних консультацій на офіційному веб- сайті громади та/або сторінці громади в Facebook.

Пропозиції в письмовій формі приймаються Іванівською сільською радою протягом місяця з дня оприлюднення за поштовою адресою: вул. Свинаря, 17, с.Іванів, Хмільницького району, Вінницької області або на електронну адресу: ivaniv.rada@ukr.net.

від фізичних осіб із зазначенням прізвища, імְ’я,  по батькові та адреси особи, яка подає пропозицію;  від юридичних осіб із зазначенням найменування та місцезнаходження.

Для отримання консультацій звертатися за телефоном  04333- 3-73-71.

Відповідальний за обговорення Ігор Анатолійович Лановий.

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені  на офіційному веб- сайті громади після 14 днів від закінчення обговоренняФото без опису