Оцінка впливу на навколишнє середовище

Дата: 13.03.2023 12:20

ЗАЯВА ПРО НАМІРИ

Замовник: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Іванівської сільської ради.

Юридична адреса замовника – 22432, Вінницька обл., с. Іванів, вул. Свинаря, буд. 17.

Місцерозташування об’єкту: Ліцей с.Уладівка Іванівської сільської ради Вінницької області, 22320, Вінницька обл., с. Уладівка, вул. Шкільна, буд. 25.

Характеристика діяльності об'єкту

Реконструкція системи опалення Ліцею с. Уладівка з встановленням твердопаливного котла за адресою: Вінницька область, с. Уладівка, вул. Шкільна, буд.25.

Можливі види впливу планованої діяльності (при будівництві і експлуатації) на навколишнє середовище:

повітряне середовище: викиди ЗР у ході спалювання палива в котельні;

очікувані інгредієнти викидів: речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом, оксиди азоту (оксид та діоксид азоту) у перерахунку на діоксид азоту, оксид вуглецю та парникові гази – при експлуатації обладнання в котельні.

Участь громадськості

Громадськості надаються можливості ознайомлення із аспектами реалізації проекту згідно з вимогами Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Замовником гарантується оприлюднення громадськості «Заяви про наміри» та «Заяви про екологічні наслідки планованої діяльності» відповідно до вимог Додатку «Г» та ДБН А.2.2-1:2021 в ЗМІ. Обговорення екологічних аспектів проекту з усіма зацікавленими сторонами та представниками громадськості будуть розглянуті на громадських слуханнях у процесі оцінки впливу на довкілля згідно Порядку, затвердженого Постановою КМУ від 13.12.2017 р. № 989.

Для ознайомлення з матеріалами ОВНС і надання пропозицій та зауважень звертатися до: Іванівської сільської ради - тел.: 0(4333)3-73-71; Замовника - тел.: 0(97)689-55-44; Генпроектувальника - тел.: 0(97) 269-95-40.