Забезпечення соціально незахищених верств населення області та тимчасово переміщених осіб деревиною

Дата: 31.05.2023 16:01

З метою забезпечення соціально незахищених верств населення області та тимчасово переміщених осіб деревиною Вінницькою обласною військовою адміністрацією сформовано потребу в дровах паливних у розрізі лісництв та направлено відповідне звернення до ДП «Ліси України» щодо можливості закупівлі дров зазначеними категоріями населення згідно із розпорядженням Голови Вінницької обласної державної адміністрації від 22 лютого 2008 року № 53 на умовах поставки франко-верхній склад.

ДП «Ліси України» листом від 16 травня 2023 року № 3752 повідомлено, що на даний час в лісництвах наявні залишки дров паливних від рубок формування і оздоровлення лісів в достатній кількості.

Разом з тим, повідомляємо, що в осінній період процес заготівлі дров ускладняється, у зв’язку з погодними умовами, що унеможливлює накопичення значних обсягів.

Враховуючи вищевикладене, рекомендуємо зазначеним категоріям населення, у разі потреби у закупівлі дров паливних, завчасно звернутися (протягом червня—липня) безпосередньо до лісництва ДП «Ліси України».

Філії ДП «Ліси України» Вінницької області:

• «Вінницьке лісове господарство»,
  • «Гайсинське лісове господарство»,
  • «Жмеринське лісове господарство»,
  • «Іллінецьке лісове господарство»,
  • «Тульчинське лісомисливське господарство»,
  • «Дашівське досвідне лісомисливське господарство».Фото без опису