Нові вимоги законодавства

Дата: 03.10.2023 10:46

Важлива інформація, до господарюючих суб’єктів, які є об’єктами підвищеної небезпеки:

У минулому році набрали чинності зміни до Закону України «Про об’єкти підвищеної небезпеки». Також була прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 07 липня 2023 року № 690 «Деякі питання забезпечення функціонування та ведення Державного електронного реєстру об'єктів підвищеної небезпеки», якою затверджено Порядок функціонування та ведення Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки та установлено, що його функціонування починається не пізніше ніж через три місяці з дня набрання чинності цією постановою, тобто з 07.10.2023 року ідентифікація об’єктів підвищеної небезпеки буде проводитися виключно через Державний електронний реєстр об’єктів підвищеної небезпеки. Також постановою № 690 внесено зміни до Порядку ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки та ведення їх обліку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2022 року № 1030 «Деякі питання ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки».

Тому звертаємось до керівників підприємств, які за ознаками своєї економічної діяльності належать до категорії об’єктів підвищеної небезпеки провести необхідні заходи для ідентифікації, як того вимагає законодавство України.