Дата: 07.02.2024 08:44

У приміщенні Хмільницької окружної прокуратури за адресою: вул. Чорновола В’ячеслава,  34 м. Хмільник, Вінницької області  23.02.2024 в період часу з 11 години 00 хвилин по 12 годину 00 хвилин та в приміщенні Козятинського відділу Хмільницької окружної прокуратури за адресою: вул. Січових Стрільців, 40 м. Козятин Вінницької області з  14 години 00 хвилин по 15 годину 00 хвилин особистого прийому громадян заступником керівника Вінницької обласної прокуратури Гуріним Олександром Юрійовичем.

Запис на особистий прийом буде здійснюватись за телефоном:                  (04338) 2-23-87 в період часу з 12.02.2024 по 16.02.2024 з 10 години 00 хвилин до 17 години 00 хвилин.

В разі неможливості прибуття до приміщення Хмільницької окружної прокуратури за адресою: вул. Чорновола В’ячеслава, 34, м. Хмільник, Вінницької області  проведення особистого прийому можливо за допомогою відеоконференц - та /або скап-зв’язку з приміщень Козятинського відділу Хмільницької окружної прокуратури за адресою: вул. Січових Стрільців, 40                м. Козятин Вінницької області та Калинівського відділу Хмільницької окружної прокуратури за адресою: вул. Вадима Нестерчука, 39 м. Калинівка Вінницької області.